İş Bankası - ABD'nin Tehditlerine Gerek Kalmadı İktidar Ekonomiyi Çökertecek

AKP,İş Bankasındaki yüzde 28’lik Atatürk hisselerinin yönetiminin CHP’den alınarak hazineye devredilmesi konusunda adım atıyor.Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçen yıl Gazi Mustafa Kemal’in İş Bankasını CHP’ye değil, hazineye tahsisi vardır. Bu İş Bankası hazinenin malı olacaktır, bu parlamento bu kararı alacaktır. Niye, çünkü milletin malı, hazinenin malı açıklamasını yapmıştı.


Bu kadar saçma birşey olamaz.Atatürk'ün vasiyeti bu hisseleri CHP'ye vermiştir.En önemlisi de bu para CHP'nin cebine girmiyor,yönetmesi için.Türk dil ve tarih kurumuna veriliyor.Bu öncelikle Atatürk'ün vasiyetini ihlal etmektir,özel mülkiyet hakkını ihlal etmektir,Atatürk'ün mirasına saygısızlıktır.Hukuku yok saymaktır.


Yani artık ABD'nin ekonomimizi çökertmesine gerek yok AKP İş bankasına çökerse zaten ekonomimiz çökecektir.


Bu sadece iş bankasını değil Türkiye'de tüm bankacılık sistemini etkiler.Yani siz bırakın dışarıdan yatırım vs. zaten iş adamları buraya güvenmiyor.Adam diyor ki ben dün Kazakistan'daydım neden çünkü burada paran güvende değil daha yurttaşlar güvenmiyor iken,yabancılar bizi asla seçmez ve onlarda direk seçmiyor ülkedeki adalete bakıyorlar,özgürlüğe bir düzene bakıyorlar.Buradaki adamlar burayı tercih etmiyorken onlar mı tercih edecek?


Atatürk'ün hatırasına saygısızlık..

Atatürk'ün vasiyeti yok sayılıyor..

Kurucusu Atatürk,Atatürk'e büyük bir saygısızlıktır bu.


Site İçi Arama: #Atatürk #işbankası #chp #akp #işbankasıakp


Etiketler: iş bankası akp,iş bankası ak parti,iş bankası hisseleri


7 görüntüleme

Uğur Ajans

© 2020 Uğur Ajans Tüm Hakları Saklıdır

Uğur Ajans

Bize Ulaşın

Sosyal Medya Hesaplarından Takip Et

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram