"Kirli Polisler" | Trump Beraat Ettikten Sonra Alaycı Konuşma Yapıyor

Donald Trump, ABD Senatosu'nda bir gece önce görevden alma davasında beraat kutlaması için Perşembe öğleden sonra Beyaz Saray'da zafer, alaycı ve kaba bir konuşma yaptı.


Taşkın havada olan Trump, Washington Post'un ön sayfasını “Trump beraat etti” başlığıyla kaldırdı ve “cehennemden geçtim, haksız yere, yanlış bir şey yapmadım.” Sonra gazetenin çerçevelenmesini istedi.Üst düzey yönetim figürleri, Trump aile üyeleri ve defalarca alkış alan Cumhuriyetçi kongre üyeleri ile dolu Doğu odasında konuşan Trump, " bu bir basın toplantısı değil, bir konuşma değil-bu bir kutlama.”dedi.ABD istihbarat topluluğundaki polisleri suçlayarak, önce 2016 seçimlerinde Rusya ile olan ilişkilerinde ve daha sonra geçen yıl Ukrayna'ya demokratik rakiplerini araştırmak için bir baskı kampanyası başlatarak suçlama soruşturması için harekete geçti."Yozlaşmıştı, kirli polislerdi ve bu asla başka bir Cumhurbaşkanına asla olmamalı. Bu bir utanç ... kötü insanlardı. Bu Başkan Obama'ya olsaydı birçok insan uzun yıllar hapiste olurdu" dedi.”


Etiketler: #Trump #ABD #Trumpdava #abdsondakika #abdgüncel #Trumpgüncel #trumpsondakika #washington #kirlipolisler #Trumppolis #alay #trumpalay #trumpkonuşma #sondakika #sondakikahaberleri #güncelhaberler #haberler #politika #siyaset #gündem #gündemsondakika #dünya #dünyahaberleri

6 görüntüleme

Uğur Ajans

© 2020 Uğur Ajans Tüm Hakları Saklıdır

Uğur Ajans

Bize Ulaşın

Sosyal Medya Hesaplarından Takip Et

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram