O Şehitlerin Hesabını Bana Verin!

İdlib'den gelen son dakika haberi..Suriye'de şehitlerimizin olduğu belirtilmiş.Son dakika bilgisinde 5 askerimizin şehit oldu.5 askerimizin de yaralandı.8 askerimizin ardından bugün de İdlib saldırı düzenlendi ve 5 askerimiz şehit oldu.Şimdi burada sorumuz ne,bizim Suriye'de ne işimiz var?


İdlib Suriye topraklarında değil mi kardeşim,Esad'a haddini bildireceğiz deyince...soru işareti


Adamın şehri,ülkesi adamın topraklarında kalleş Esad vs. ne işimiz var bizim Suriye'de.Siz bunu çocuk oyuncağı sanıyorsunuz herhalde.Bu soruyu bir kendinize sorun bizim toprağımız değil birşey değil bir sorun kendinize lütfen,daha sonra ne diyeceksiniz..Hakikaten ya biz ne saçmalıyoruz diyeceksiniz.


Sonra,biz intikamını aldık,intikamını alacağız,onlar 5 öldürdü bizde 10 öldürdük gibi bir saçmalıkta var.


Bir tek bu da değil şimdi Türkiye'de 4 milyon Suriye'li var ne kayıdı var,ne kontrollü bir düzen kimin nerde olduğu belli değil ee biz onların ülkesine ağzımıza geleni söylüyoruz.Bunlar bir hayırdır,ne oluyor dese ne olacak bunlar çok mu mutlu yapılanlardan soruyorum size bir milliyetçilik duyguları yok mu azıcıkta olsa.Hiç düşünülmemiş mi bu çok merak ediyorum.


Aslında neden sormuyoruz biliyormusunuz,bizi uyutuyorlar,manipüle ediyorlar.

Şimdi bu hesabı bana hesabını verin bu şehitlerin hepsi 20'li yaşlarda.Sonra sorumluluk Putin'in suç onun tamam,bitti zaten ama zarar bizden.


Gerçekten anlamıyorum ülke mi yönetiyorlar bakkal mı?


Çocuk oyuncağı galiba yapılan savaş,verilen şehit.


Şehit olan 5 askerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Başımız sağ olsun


Etiketler: #suriye #Türkiye #şehithaberi #şehitler #şehithaberisondakika #sondakika #sondakikahaberleri #güncelhaberler #eleştiri #uğurajans #politika

59 görüntüleme

Uğur Ajans

© 2020 Uğur Ajans Tüm Hakları Saklıdır

Uğur Ajans

Bize Ulaşın

Sosyal Medya Hesaplarından Takip Et

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram