Whatsapp Tahtını Kaybetti

Ocak ayında mobil uygulamalar arasında yeni bir lider ortaya çıktı.Beklenmedik şekilde başarılı Çin kısa video paylaşım uygulaması TikTok popülerlik rekorlarını kırmaya devam ediyor. Ocak 2020'de hizmet, App Store ve Google Play'deki toplam indirme sayısında WhatsApp'ı atladı.


TikTok indirmeleri geçen yılın aynı dönemine göre% 46 artarak 103 milyon adet olarak gerçekleşti.Bu program Hindistan, Brezilya ve ABD'den kullanıcılar arasında en çok talep gören program. Her zaman, TikTok 1,82 milyardan fazla indirdi. Aynı zamanda, rapor üçüncü taraf uygulama mağazalarından indirmeleri dikkate almadı, bu nedenle sayılar resmi olanlardan daha büyük olabilir.

Bununla birlikte, TikTok dünyanın en büyük izleyicisine sahip - 2 milyar kullanıcı. Ancak, Çin video servisi istikrarlı bir büyüme gösteriyor, bu nedenle 2020'nin sonunda en popüler uygulamaların derecelendirmesi değişebilir.

Etiketler: #tiktok #whatsapp #tiktokindir #tiktokvideo #whatsappsondakika #webhaberleri #internethablerleri #whatsappindir #Uğurajans #ugurajanscom #teknoloji #teknolojihaberleri #whatsapptiktok

20 görüntüleme

Uğur Ajans

© 2020 Uğur Ajans Tüm Hakları Saklıdır

Uğur Ajans

Bize Ulaşın

Sosyal Medya Hesaplarından Takip Et

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram